Turnikety pro operace v bezkreví                                
.

Elektrické a digitální turnikety


Nabízíme velmi spolehlivé přístroje pro operace v bezkreví           a artroskopie ve spojení s jednokomorovými manžetami                a operace metodou intravenózní regionální anestézie za použití dvoukomorových manžet.

Digitální přístroje jsou vybaveny záložním akumulátorem, takže mohou pracovat i bez připojení k el. síti. Navíc jsou vybaveny datovým portem pro připojení tiskárny štítků. Tiskárna vytiskne štítek s veškerými parametry operačního výkonu.

Pneumatické turnikety


Pneumatické přístroje nabízíme ve stejných provedeních jako elektrické, tedy pro jednokomorové i dvoukomorové manžety. Připojení na centrální rozvod stlačeného vzduchu. Jsou osazeny kvalitními manometry a precizním regulátorem tlaku i manuálním bezpečnostním systémem. 


Manžety k turniketům


Manžety k turniketům v kompletní řadě velikostí od dětských     až po extra velikosti. Pro krátké a silné končetiny nabízíme kónické provedení manžet, které lépe drží na končetině.

Manžety jsou v několika provedeních včetně silikonových, které jsou resterilizovatelné v autoklávu a nabízíme i sterilní manžety na jedno použití.


Pro kompletní informace a objednací čísla si stáhněte katalog zde.