Turnikety pro operace v bezkreví                                
.

Elektrické a digitální turnikety


Nabízíme velmi spolehlivé přístroje pro operace v bezkreví           a artroskopie ve spojení s jednokomorovými manžetami                a operace metodou intravenózní regionální anestézie za použití dvoukomorových manžet.

Tyto přístroje budou dostupné                                      pouze do konce května 2019.                                         Poté bude nabídka aktualizována                                       o nové digitální přístroje.

Pneumatické turnikety


Pneumatické přístroje nabízíme ve stejných provedeních jako elektrické, tedy pro jednokomorové i dvoukomorové manžety. Připojení na centrální rozvod stlačeného vzduchu. Jsou osazeny kvalitními manometry a precizním regulátorem tlaku i manuálním bezpečnostním systémem. 


Manžety k turniketům


Manžety k turniketům v kompletní řadě velikostí od dětských     až po extra velikosti. Pro krátké a silné končetiny nabízíme kónické provedení manžet, které lépe drží na končetině.

Manžety jsou v několika provedeních včetně silikonových, které jsou resterilizovatelné v autoklávu a nabízíme i sterilní manžety na jedno použití.


Pro kompletní informace a objednací čísla pro Vás připravujeme nový katalog.